Pauliuchenka odchodzi z „Słoni”

Białoruski bramkarz Pawieł Pauliuchenka nie będzie już zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zawodnik na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do klubu z Uzbekistanu – Pakhtakoru Taszkient. Golkiper w naszym klubie był od stycznia 2022 roku. Rozegrał 10 spotkań (9 w ekstraklasie, jeden w Pucharze Polski). Piłkarzowi życzymy powodzenia.

28 lipca, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Białoruski bramkarz Pawieł Pauliuchenka nie będzie już zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zawodnik na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do klubu z Uzbekistanu – Pakhtakoru Taszkient.

Golkiper w naszym klubie był od stycznia 2022 roku. Rozegrał 10 spotkań (9 w ekstraklasie, jeden w Pucharze Polski). Piłkarzowi życzymy powodzenia.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.