[BBT II] Wysokie zwycięstwo na inaugurację

Drużyna rezerw Bruk-Bet Termalica pokonała 11:1 D&R Unię Oświęcim na inaugurację czwartoligowych rozgrywek w sezonie 2023/2024.

6 sierpnia, 2023

Strona Główna / Akademia

Drugą drużynę w spotkaniu rozegranym w Niecieczy licznie wsparli zawodnicy pierwszego zespołu „Słoni”: Bartosz Farbiszewski, Erwin Bahonko, Arkadiusz Kasperkiewcz, Rajko Rep, Bruno Wacławek, Florin Purece, Artem Poliarus oraz Kacper Karasek. I to właśnie zawodnicy z pierwszej drużyny mieli bardzo duży wpływ na grę „dwójki” w pierwszej połowie. Wynik spotkania otworzył już w 3. minucie Kacper Karasek, by chwilę później dołożyć kolejne dwie bramki kompletując w 10. minucie klasycznego hat-tricka.

Od początku drugiej części spotkanie trener Dzierżanowski dokonał pięciu zmian w składzie. Odmłodzeni zawodnicy z Niecieczy w drugich czterdziestu pięciu minutach dołożyli tylko jedną bramkę, którą w 49. minucie zdobył Erwin Bahonko.

W nadchodzącej kolejce drużyna rezerw Bruk-Bet Termalica spotka się w środę 9 sierpnia na wyjeździe z zespołem MKS Trzebinia.

1. kolejka JAKO 4.Liga, 06.08.2023

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 11:1 (10:0) D&R Unia Oświęcim

Bramki: 1:0 Kacper Karasek 3′, 2:0 Kacper Karasek 4′, 3:0 Kacper Karasek 10′, 4:0 Daniel Cieśla 22′, 5:0 Florin Purece 28; 6:0 Kacper Karasek 35′, 7:0 Artem Poliarus 38′, 8:0 Kacper Karasek 41′, 9:0 Rajko Rep 43′, 10:0 Valstymir Jovanović 45′ (k), 11:0 Erwin Bahonko 49′.

Bruk-Bet Termalica II: Krystian Bartoszk – Erwin Bahonko, Daniel Cieśla, Bartosz Farbiszewski, Vlastymir Jovanović, Bruno Wacławek, Rajko Rep (46′ Kamil Leżoń), Florin Purece (46′ Jakub Różycki), Artem Poliarus (46′ Patryk Pikul), Arkadiusz Kasperkiewicz (46′ Adam Krasiński), Kacper Karasek (46′ Jakub Janczy). Rezerwowi: Patryk Janczy, Arkadiusz Morąg, Tomasz Płaneta, Krzysztof Wrzosek.

Trener: Waldemar Dzierżanowski.

Asystent: Wojciech Szkotak.