Jakub Branecki: Gra z orzełkiem na piersi to wielka duma

Ostatnia przerwa reprezentacyjna miała szczególne znaczenie dla napastnika Bruk-Bet Termaliki Nieciecza – Jakuba Braneckiego. Młody zawodnik został powołany na wrześniowe zgrupowanie kadry U20. Dobra forma strzelecka Braneckiego (3 bramki w 7 meczach) nie została pominięta przez sztab trenerski Miłosza Stępińskiego. W wyniku kontuzji Pawła Chrupałły z Wisły Płock to właśnie 19-letni Branecki został powołany na […]

20 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Ostatnia przerwa reprezentacyjna miała szczególne znaczenie dla napastnika Bruk-Bet Termaliki Nieciecza – Jakuba Braneckiego. Młody zawodnik został powołany na wrześniowe zgrupowanie kadry U20.

Dobra forma strzelecka Braneckiego (3 bramki w 7 meczach) nie została pominięta przez sztab trenerski Miłosza Stępińskiego. W wyniku kontuzji Pawła Chrupałły z Wisły Płock to właśnie 19-letni Branecki został powołany na zgrupowanie w Legnicy.

W trakcie niego biało-czerwoni rozegrali dwa mecze kontrolne. Polska zwyciężyła 4:0 z Portugalią i zremisowała 1:1 z Niemcami. W obu tych spotkaniach wystąpił napastnik „Słoni”. W zwycięskim meczu zaprezentował się na murawie w 56’ minucie meczu, a w starciu z Niemcami wszedł na boisko w 85’ minucie.

Każdy piłkarz chciałby założyć tę koszulkę i jest to wielka duma. Reprezentować kadrę Polski to jest duży wyczyn – powiedział Branecki na klubowym Tik-Toku.

Cała wypowiedź napastnika dostępna jest na klubowym Tik-Toku, który znajdziecie poniżej.

Dla Braneckiego było to pierwsze powołanie do reprezentacji Polski.

@brukbet.termalica

Jakub Branecki na swoim debiucie w reprezentacji Polski U20 🇵🇱⚽️ . . @Łączy nas piłka #JakubBranecki #Polska #reprezentacjapolski #u20 #reprezentacjapolski🇵🇱👍 #brukbet #brukbettermalica #brukbettermalicanieciecza

♬ dźwięk oryginalny – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.