Mariusz Lewandowski: Mecz z Zagłębiem to arcyważne spotkanie

Przed nami spotkanie IX kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Trener „Słoni” Mariusz Lewandowski przeanalizował niedzielny mecz. Piłkarze z Niecieczy jadą do Sosnowca po domowym remisie 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zagłębie w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe z wyżej notowanym GKS-em Katowice. Na trenerze Lewandowskim nie robi to jednak dużego […]

23 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed nami spotkanie IX kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Trener „Słoni” Mariusz Lewandowski przeanalizował niedzielny mecz.

Piłkarze z Niecieczy jadą do Sosnowca po domowym remisie 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zagłębie w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe z wyżej notowanym GKS-em Katowice. Na trenerze Lewandowskim nie robi to jednak dużego wrażenia.

Liga weryfikuje w każdej kolejce każdy zespół. Tutaj trzeba poczekać, po 1 rundzie będzie można to ocenić, ale wydaje mi się, że każdy zespół po dobrym przygotowaniu, po dobrej i agresywnej grze jest w stanie zwyciężyć – powiedział dla kanału Bruk-Bet Termalica TV.

Jak ocena siłę rywala? Kto wrócił do składu, a kto wciąż potrzebuje czasu na wyleczenie urazu?

Więcej tematów poruszonych w wywiadzie. Materiał w załączonym wideo.

#BandaSłonia

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.