Przedszkolaki z Niedomic odwiedziły stadion w Niecieczy

Na stadionie „Słoni” w Niecieczy gościliśmy dzieci z grupy IV z Publicznego Przedszkola w Niedomicach. Dzieci poznały arenę zmagań oraz zawodników Bruk-Betu Termaliki. W środowy poranek do Niecieczy przyjechały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Niedomicach wraz z opiekunkami. Dzieciaki zwiedziły stadion, trybuny oraz pomieszczenia klubowe. Zostały również powitane przez część zespołu „Słoni” wraz z sztabem, […]

27 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Na stadionie „Słoni” w Niecieczy gościliśmy dzieci z grupy IV z Publicznego Przedszkola w Niedomicach. Dzieci poznały arenę zmagań oraz zawodników Bruk-Betu Termaliki.

W środowy poranek do Niecieczy przyjechały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Niedomicach wraz z opiekunkami. Dzieciaki zwiedziły stadion, trybuny oraz pomieszczenia klubowe. Zostały również powitane przez część zespołu „Słoni” wraz z sztabem, którzy nie udali się do Kołobrzegu na pucharowy mecz z Kotwicą. Kapitan drużyny Tomasz Loska opowiedział im o swojej roli kapitana, o życiu piłkarza, a sztab przybliżył plan na najbliższe dni.

Przedszkolaki były zachwycone stadionem, możliwością poznania drużyny oraz wszelkimi tajnikami, które nie są dostępne podczas meczów.

Dziękujemy za wizytę!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.