Mariusz Lewandowski: Cieszy determinacja z jaką grał zespół [KONFERENCJA]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza bezbramkowo zremisował w Katowicach z miejscowym GKS-em. Po spotkaniu swoje zdanie wyrazili szkoleniowcy obu ekip.  Po raz drugi z rzędu „Słonie” bezbramkowo zremisowali swój mecz. W Katowicach nie brakowało okazji do trafienia, ale piłka finalnie nie zagościła w siatce gospodarzy. – Klarownych, podbramkowych sytuacji było sporo. Po tym meczu czujemy niedosyt. Przyjechaliśmy […]

9 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza bezbramkowo zremisował w Katowicach z miejscowym GKS-em. Po spotkaniu swoje zdanie wyrazili szkoleniowcy obu ekip. 

Po raz drugi z rzędu „Słonie” bezbramkowo zremisowali swój mecz. W Katowicach nie brakowało okazji do trafienia, ale piłka finalnie nie zagościła w siatce gospodarzy.

Klarownych, podbramkowych sytuacji było sporo. Po tym meczu czujemy niedosyt. Przyjechaliśmy po zwycięstwo. Branecki dwukrotnie przy sytuacji san na sam mógł lepiej wykorzystać sytuację, ale również w tych fazach przejściowych gdzie przechodziliśmy do ataku też mogliśmy się lepiej lepiej zachować – rozpoczął swój komentarz trener Mariusz Lewandowski.

Pełna wypowiedź obu szkoleniowców w załączonym materiale wideo.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.