Mariusz Lewandowski: Sparing, który na pewno zaowocuje

Bruk-Bet Termalica zmierzyła się z Górnikiem Zabrze w ramach meczu kontrolnego. Korzystając z reprezentacyjnej przerwy zespół „Słoni” mógł się sprawdzić na tle wyżej notowanego rywala. Górnik Zabrze, który na co dzień występuje w PKO BP Ekstraklasie wygrał z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 2:1, mimo że to zespół gości pierwszy wyszedł na prowadzenie. Po meczu spotkanie ocenił […]

14 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica zmierzyła się z Górnikiem Zabrze w ramach meczu kontrolnego. Korzystając z reprezentacyjnej przerwy zespół „Słoni” mógł się sprawdzić na tle wyżej notowanego rywala.

Górnik Zabrze, który na co dzień występuje w PKO BP Ekstraklasie wygrał z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 2:1, mimo że to zespół gości pierwszy wyszedł na prowadzenie.

Po meczu spotkanie ocenił trener #BBT Mariusz Lewandowski.

Dwie fazy. Do 30 minuty mecz pod naszą kontrolą, dużo sytuacji z naszej strony gdzie powinniśmy podwyższyć prowadzenie na 2:0 i nawet wyżej. Szkoda, że w 30 minucie zszedł nam Trubeha, który się gorzej poczuł i straciliśmy taki rytm meczowy – rozpoczął analizę trener Lewandowski.

Cała wypowiedź Mariusza Lewandowskiego w załączonym materiale wideo na naszym TikToku. Trener „Słoni” otwarcie mówi o grze w PKO Ekstraklasie, oraz ocenia wizytę w studio TVP Sport przed meczem Wyspy Owcze – Polska.

Wideo dostępne jest również na naszym Instagramie.

 

@brukbet.termalica

Trener Mariusz Lewandowski o: – meczu kontrolnym w Zabrzu -powrocie do PKO BP Ekstraklasy -wizycie w studio TVP Sport 🟠🟠🟠 #GORBBT #FARPOL #BandaSłonia #brukbettermalicanieciecza #brukbettermalica #Lewandowski #piłkanożna #MariuszLewandowski @Górnik Zabrze @Łączy nas piłka

♬ dźwięk oryginalny – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.