Mamy sposób na szczelną obronę Odry – Mariusz Lewandowski przed starciem z liderem

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli Odrą Opole. Jak najbliższego rywala widzi trener „Słoni” Mariusz Lewandowski? Spotkanie #ODRBBT będzie jednym z najciekawszych pojedynków 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Trener Mariusz Lewandowski docenia niedzielnego rywala, ale jak mówi w wywiadzie dla klubowej telewizji – jedzie tam po zwycięstwo. – Przede […]

20 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli Odrą Opole. Jak najbliższego rywala widzi trener „Słoni” Mariusz Lewandowski?

Spotkanie #ODRBBT będzie jednym z najciekawszych pojedynków 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Trener Mariusz Lewandowski docenia niedzielnego rywala, ale jak mówi w wywiadzie dla klubowej telewizji – jedzie tam po zwycięstwo.

Przede wszystkim jest to bardzo dobrze zorganizowany zespół w obronie, tracący najmniej bramek. Analizowaliśmy mocno tego rywala, nie będzie to łatwy mecz, ale jak każdy zresztą w tych rozgrywkach, ale jedziemy pełni optymizmu – rozpoczął rozmowę trener Mariusz Lewandowski.

Jak ocenia przerwę reprezentacyjną? Kto jest gotowy do gry, a kto będzie poza kadrą?

Odpowiedzi w załączonym materiale wideo.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.