Wiktor Biedrzycki: Mam nadzieję, że wreszcie wygramy u siebie! [WIDEO]

W sobotę Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Górnikiem Łęczna w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Ligi.  Najbliższy rywal „Słoni” w tym sezonie jest dotąd niepokonany i przed zawodnikami Mariusza Lewandowskiego trudne i wymagające zadanie. – Wszyscy są podrażnieni po ostatnim meczu w Opolu. Myślę, że wszyscy z drużyny nie mogą się […]

27 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Górnikiem Łęczna w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Ligi. 

Najbliższy rywal „Słoni” w tym sezonie jest dotąd niepokonany i przed zawodnikami Mariusza Lewandowskiego trudne i wymagające zadanie.

– Wszyscy są podrażnieni po ostatnim meczu w Opolu. Myślę, że wszyscy z drużyny nie mogą się doczekać sobotniego meczu i mam nadzieję, że wyjdziemy na to spotkanie ze złością sportową i wreszcie wygramy u siebie i wrócimy na zwycięską passę! – rozpoczął rozmowę Wiktor Biedrzycki, defensor „Słoni”.

Cała rozmowa z obrońcą #BBT dostępna jest w poniższym materiale wideo.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.