Tomáš Poznar: Musimy taką formę przełożyć na mecz ligowy! [WIDEO]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pewnie zwyciężył z Puszczą Niepołomice 3:0 w meczu kontrolnym rozgrywanym na domowym stadionie „Słoni”. W tym sezonie korzystając z przerwy reprezentacyjnej ekipa Mariusza Lewandowskiego mierzyła się już ze Stalą Mielec i Górnikiem Zabrze. Tym razem padło na trzeci ekstraklasowy zespół – Puszczę Niepołomice. Mecz kontrolny rozgrywany był w Niecieczy i piłkarze „Słoni” […]

18 listopada, 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pewnie zwyciężył z Puszczą Niepołomice 3:0 w meczu kontrolnym rozgrywanym na domowym stadionie „Słoni”.

W tym sezonie korzystając z przerwy reprezentacyjnej ekipa Mariusza Lewandowskiego mierzyła się już ze Stalą Mielec i Górnikiem Zabrze. Tym razem padło na trzeci ekstraklasowy zespół – Puszczę Niepołomice.

Mecz kontrolny rozgrywany był w Niecieczy i piłkarze „Słoni” nie byli gościnni wygrywając 3:0. Bramki zdobywali Andrzej Trubeha, Jakub Branecki i Morgan FaBbender.

Graliśmy spokojnie, z piłką, wykorzystaliśmy szansę i strzeliliśmy ładne bramki. Jak do przerwy jest 2:0 to potem już mamy więcej pewności siebie i gramy po prostu dobrze. Musimy taką formę przenieść na mecz ligowy – rozpoczął analizę Tomáš Poznar.

Cała wypowiedź Czecha dostępna jest w załączonym materiale wideo.