Za nami Charytatywny BBT Biznes Cup 2023 !

Najpierw walczyli na boisku, a później wsparli potrzebujących. Za nami Charytatywny BBT Biznes Cup !

12 grudnia, 2023


Strona Główna / Akademia

10 grudnia w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się I edycja charytatywnego turnieju Bruk-Bet Termalica Biznes Cup. Z hali sportowej uczestnicy przenieśli się na kolację biznesową, na której odbyła się licytacja sportowych pamiątek.

 

Rywalizacja na parkiecie hali im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, a później uroczysta kolacja i pomoc potrzebującym. Charytatywny Bruk-Bet Termalica Biznes Cup organizowany był przez klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Akademię Piłkarską „Słoni”. Turniej rozgrzał serca uczestników, którzy oprócz starań w hali również dużo dali od siebie podczas licytacji. Zebrane środki trafią do rodziców Klaudii i Karoliny, które na co dzień zmagają się z poważnymi schorzeniami.

 

Zawody skierowane były do firm i przedsiębiorstw z regionu. W turnieju najlepsza okazała się drużyna Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A., na drugim miejscu stanęli piłkarze Piekarni „Oleś”, a podium zamknęli reprezentanci firmy ZBUD. Arbitrem finałowego meczu był Michał Listkiewicz, były prezes PZPN oraz sędzia piłkarski. Po zakończonym turnieju uczestniczy przenieśli się do hotelu Cristal Park gdzie miała miejsce kolacja biznesowa. Na niej trener Bruk-Bet Termaliki Mariusz Lewandowski wraz z Michałem Listkiewiczem wręczyli piłkarzom pamiątki udziału w turnieju, a najlepsi otrzymali medale i puchar.

 

 

 

Końcowa klasyfikacja Bruk-Bet Termalica Biznes Cup 2023:

 

1. Zakłady Mechaniczne „Tarnów”
2. Piekarnia „Oleś”
3. ZBUD Sp. z. o. o.
4. Vivento Team
5. Bruk-Bet
6. OKMAR – Stolarka budowlana
7. Nieliczni Fanatyczni
8. Bartnik Trade Group

 

Wszystkie wyniki, strzelców bramek i statystki można znaleźć pod linkiem obok – https://bit.ly/BBTBiznesCup23-LiveScore

 

Obszerną galerie zdjęć z turnieju można zobaczyć na profilu Akademii Piłkarskiej „Słoni” na Facebooku – TUTAJ

 

Na zakończenie wybrana została  „Złota Drużyna”, czyli najlepsza „6”  turnieju „BRUK-BET TERMALICA BIZNES CUP 2023”, a znaleźli się w niej: Tomasz Wnęk  (Piekarnia „Oleś”) – MVP Turnieju, Marcin Marszałek (OKMAR Stolarka Budowlana) – „Król Strzelców” (12 goli), Paweł Janowiec (Vivento Team) – Najlepszy Bramkarz Turnieju oraz Jerzy Nakończy (Bartnik Trade Group), Michał Cielczyk (ZBUD Sp. z. o. o.) i Kamil Nizioł (Bruk-Bet).

Na kolacji oprócz Mariusza Lewandowskiego obecni byli również trenerzy oraz piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza w składzie: Krzysztof Kawałko, Kamil Migdał, kapitan zespołu Tomasz Loska, Morgan Fassbender, Artem Putiwcew, Damian Hilbrycht, Krystian Bartoszek.

 

 

Podczas licytacji nowych właścicieli znalazły koszulki „Słoni, koszulka Bartosza Kapustki z Legii Warszawa, pamiątkowe piłki, bilety na galę bokserską czy książki Michała Listkiewicza. Goście okazali duże wsparcie i chętnie licytowali oferowane pamiątki. Wszystkie środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na rehabilitacje Karoliny zmagającej się z dziecięcym czterokończynowym porażeniem mózgowym oraz Klaudyny, która od urodzenia cierpi na Zespół Wolfa – Hirschhorna. Podczas części artystycznej kolacji swój koncert miał również Nikodem Liro – zawodnik Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który posiada nie tylko talent do sportu ale również dobry głos – co potwierdza jego piękna przygoda w programie „Mam Talent”.

 

 

 

 

Kolacja była świetną okazją na poznanie się środowiska biznesowego z regionu, które spotkało się w szczytnym celu oraz do pamiątkowych zdjęć z sztabem i piłkarzami Bruk-Bet Termaliki, którzy obecni byli tego wieczora.

 

Charytatywny Bruk-Bet Termalica Biznes Cup odbył się po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Uczestnicy wyrażają chęć na dalszą rywalizację sportową co tylko napawa optymizmem przed kolejnymi wydarzeniami.

 

Partnerzy turnieju:

  • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
  • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Aplikacja VIRIUM, Fortuna 1.Liga. 
  • Patronat: Podokręg Piłki Nożnej w Żabnie.
  • Pozostali partnerzy – Urząd Miejski Dąbrowa Tarnowska, Hotel Cristal Park Dąbrowa Tarnowska, Browar Okocim.

 

Za pomoc w organizacji turnieju dziękujemy też wszystkim osobom i wolontariuszom, których wielkie zaangażowanie było bezcenne. Dziękujemy ! Razem BUDUJEMY dobro !

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.