Charytatywny Bruk-Bet Termalica Biznes Cup – relacja [WIDEO]

10 grudnia w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się I edycja charytatywnego turnieju Bruk-Bet Termalica Biznes Cup. Z hali sportowej uczestnicy przenieśli się na kolację biznesową, na której odbyła się licytacja sportowych pamiątek. Charytatywny Bruk-Bet Termalica Biznes Cup organizowany był przez klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Akademię Piłkarską „Słoni”. Turniej rozgrzał serca uczestników, którzy oprócz starań w […]

14 grudnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

10 grudnia w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się I edycja charytatywnego turnieju Bruk-Bet Termalica Biznes Cup. Z hali sportowej uczestnicy przenieśli się na kolację biznesową, na której odbyła się licytacja sportowych pamiątek.

Charytatywny Bruk-Bet Termalica Biznes Cup organizowany był przez klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Akademię Piłkarską „Słoni”. Turniej rozgrzał serca uczestników, którzy oprócz starań w hali również dużo dali od siebie podczas licytacji. Zebrane środki trafią do rodziców Klaudyny i Karoliny, które na co dzień zmagają się z poważnymi schorzeniami.

Arbitrem finałowego meczu był Michał Listkiewicz, były prezes PZPN oraz sędzia piłkarski. Po zakończonym turnieju uczestniczy przenieśli się do hotelu Cristal Park gdzie miała miejsce kolacja biznesowa. Na niej trener Bruk-Bet Termaliki Mariusz Lewandowski wraz z Michałem Listkiewiczem wręczyli piłkarzom pamiątki udziału w turnieju, a najlepsi otrzymali medale i puchar.

Zobacz relację [WIDEO] z tego wydarzenia!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.