Piłkarze „Słoni” odwiedzili tarnowskie przedszkole. Był wspólny trening i śpiewanie

Zanim zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza udali się na zasłużony świąteczny urlop to część z nich odwiedziła tarnowskie przedszkole. Na zaproszenie Niepublicznego Przedszkola „Bajka” w Tarnowie, piłkarze „Słoni” udali się z przedświąteczną wizytą. Młodych kibiców odwiedzili: Bartosz Farbiszewski, Arkadiusz Morąg, Tomas Poznar i Florin Purece. Dzieci bardzo dobrze przyjęły piłkarzy i chętnie opowiedzieli o swoich pasjach, […]

20 grudnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zanim zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza udali się na zasłużony świąteczny urlop to część z nich odwiedziła tarnowskie przedszkole.

Na zaproszenie Niepublicznego Przedszkola „Bajka” w Tarnowie, piłkarze „Słoni” udali się z przedświąteczną wizytą. Młodych kibiców odwiedzili: Bartosz Farbiszewski, Arkadiusz Morąg, Tomas Poznar i Florin Purece.

Dzieci bardzo dobrze przyjęły piłkarzy i chętnie opowiedzieli o swoich pasjach, zainteresowaniach i klubach, którym kibicują. Część z nich miała okazję być już w Niecieczy i widzieć na żywo mecze zespół Bruk-Bet Termaliki. Oczywiście nie mogło zabraknąć tematów świąt Bożego Narodzenia. Piłkarze opowiedzieli o swoich przygotowaniach, a maluchy pochwaliły się prezentami, które już otrzymały od świętego Mikołaja. Nie zabrakło śpiewania świątecznych utworów.

Zawodnicy na koniec zapewnili również trochę ruchu dla przedszkolaków. Cała grupa odbyła wspólną rozgrzewkę – były przysiady, pompki, skłony, skoki i dużo uśmiechu.

Piłkarze nie przyszli do przedszkola z pustymi rękoma. Młodzi kibice dostali w prezencie słoniki – klubowe maskotki oraz pamiątkowe zdjęcie całej drużyny z podpisami zawodników.

Dziękujemy za miłe przyjęcie! Składamy najlepsze życzenia dla wszystkich dzieci, nauczycieli i rodziców.

Materiał z wizyty możecie usłyszeć na rdn.pl, LINK TUTAJ.

@brukbet.termalica

Całe przedszkole skakało! 🧡 . . #bandasłonia #brukbettermalica #brukbettermalicanieciecza #tomaspoznar #przedszkolaki #wizyta #przedszkole

♬ dźwięk oryginalny – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.