6. edycja Bruk-Bet Termalica Conference

18 lutego br. odbędzie się już 6. edycja Bruk-Bet Termalica Conference – konferencji szkoleniowej skierowanej do trenerów piłki nożnej oraz osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie szkolenia piłkarskiego. Najbliższe wydarzenie będzie poświęcone taktycznym zagadnieniom związanym z obroną i atakiem pola karnego.

4 stycznia, 2024


Strona Główna / Akademia

  Wydarzenie skierowane jest do trenerów piłki nożnej, a jego celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu szkolenia taktycznego, a także inspiracja do rozwoju w tym obszarze. Prelegentami szóstej już edycji Bruk-Bet Termalica Conference będą: Artur Skowronek (UEFA PRO), Bartłomiej Zalewski (UEFA PRO), Tomasz Ligudziński (Trener UEFA Elite Youth A).  

 

Konferencja odbędzie się pod patronatem  Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Certyfikat udziału jest równoznaczny z przyznaniem 3 godzin (punktów) do przedłużenia licencji trenerskiej (UEFA A ELIT YOUTH, UEFA A, UEFA B, GRASSROOTS C, GRASSROOTS D).

 

Uczestnicy konferencji otrzymają w pakiecie bezpłatną wejściówkę na mecz „Słoni” z Chrobrym Głogów w ramach rozgrywek Fortuna 1.Ligi. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu wydarzenia o godzinie 15:00 czyli bezpośrednio po zakończeniu konferencji. 

Prelegenci

Artur Skowronek (trener z licencją UEFA PRO)  – trener młodego pokolenia z dużym doświadczeniem na poziomie centralnym m.in. Wisła Kraków, Stal Mielec, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, GKS Katowice czy Zagłębie Sosnowiec.

Bartłomiej Zalewski (trener z licencją UEFA PRO) – obecnie trener koordynator kadr młodzieżowych PZPN. Od 2008 roku pracuje w Polskim Związku Piłki Nożnej jako trener kadr młodzieżowych. Odpowiedzialny za wiele inicjatyw szkoleniowych m.in. Akademie Młodych Orłów, współautor Narodowego Modelu Gry i jego suplementów.

Tomasz Ligudziński (trener z licencją UEFA Elite Youth A) – dyrektor sportowy NKP Podhale Nowy Targ. Wcześniej w latach 2016 – 2020 pełnił w Podhalu rolę trenera oraz koordynatora. Następnie pracował w AP AKS SMS Łódź oraz Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Ukończył kurs analityka PZPN.  

Informacje organizacyjne

 

Miejsce: Biurowiec firmy Bruk-Bet, Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Termin:
18 luty 2023 roku
Godziny:
09:30-14:00 (rejestracja od godziny 8:00)  

 

Harmonogram konferencji:

08:30-09:30 Rejestracja uczestników Biurowiec firmy Bruk-Bet – Sala Teatralna
09:30 – 10:45 Bartłomiej Zalewski PZPN  Taktyka gry w obronie “Zasady obrony pola karnego” 
11:00 – 12.15 Artur Skowronek Ostatnio trener Zagłębie Sosnowiec Taktyka gry w ataku  “Finalizacja szans strzeleckich wykreowanych w bocznych sektorach boiska
12.15 – 12:45 Przerwa kawowa  
12:45 – 14:00 Tomasz Ligudziński Podhale Nowy Targ Taktyka gry w ataku/obronie “Znaczenie stref funkcjonalnych pola karnego w atakowaniu i bronieniu stałych fragmentów gry
14:00 – 14.15 Zakończenie konferencji  
15:00 – 17:00 Obserwacja spotkania  Obserwacja spotkania Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów w ramach rozgrywek Fortuna 1.Ligi – Stadion Główny
*plan może ulec zmianie.

Koszt uczestnictwa w BBT Conference wynosi w przedsprzedaży do dnia 31 stycznia 2024 roku 189 zł oraz w normalnej sprzedaży od 1 lutego – 239 zł.

Liczba miejsc ograniczona: 200

REJESTRACJA NA KONFERENCJE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE WYŁĄCZNIE PRZEZ portal >>> WWW.PZPN24.PZPN.PL

APLIKACJA NA WYDARZENIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ZAPOZANIEM SIĘ I AKCEPTACJĄ REGULAMINU DOSTĘPNEGO >>> TUTAJ

Bezpośrednio po dokonaniu rejestracji należy opłacić przelewem uczestnictwo w konferencji.

 

Dane do przelewu:

Nazwa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza SSA

mBank: 52 1140 2075 0000 4174 6100 1007

Kwota: 189 zł (w przypadku płatności do 31.01.2024) lub 239 zł (w przypadku płatność od 01.02.2024)

Tytuł przelewu: BBT Conference – „nazwisko i imię uczestnika”

UWAGA! Warunkiem przyjęcia na wydarzenie jest załączenie do Wniosku (Konto Trenera na PZPN24 -zakładka „Moje wioski”) potwierdzenia opłaty za udział w Konferencji oraz przesłanie go na adres organizatora:akademia-termalica@bruk-bet.pl

 

BRAK PRZESŁANIA POTWIERDZENIA PRZELEWU ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI 24 GODZINY OD APLIKACJI SKUTKOWAC BĘDZIE ODRZUCENIEM WNIOSKU!

  Istnieje możliwość otrzymania faktury za udział w konferencji. Warunkiem niezbędnym jest przesłanie na adres mailowy akademia-termalica@bruk-bet.pl kompletnych danych do faktury (NAZWA FIRMY, ADRES FIRMY, NIP oraz wskazanie konkretnej osoby (nazwisko i imię) za którą dokonana jest opłata). Informacje prosimy przesłać niezwłocznie po rejestracji, nie później jednak niż do 10.02.2024 roku (po tym terminie nie będzie już możliwości otrzymania faktury).

Zaliczenie konferencji i uzyskanie elektronicznego Certyfikatu Uczestnictwa w Konferencji będzie wymagało złożenia dwóch podpisów, na początku i na końcu Konferencji. Prosimy o zabranie Licencji Trenerskiej bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

 

Organizator zapewnia:

  • 5 godziny szkolenia,
  • 2 punkty do przedłużenia licencji trenerskiej UEFA PRO,
  • 3 punkty do przedłużenia licencji trenerskiej (UEFA A ELIT YOUTH, UEFA A, UEFA B, GRASSROOTS C, GRASSROOTS D),
  • bufet kawowy,
  • bilet na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów (spotkanie zostanie rozegrane tuż po zakończeniu konferencji),
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej,
  • certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej (portal pzpn24),
  • bezpłatny, niestrzeżony parking.

 

Ubiegłe edycje BBT Conference

Kliknij zdjęcie aby obejrzeć materiał z ubiegłych konferencji trenerskich w Niecieczy

Konferencja 2023

KONTAKT

Koordynator konferencji:

Krzysztof Lipecki

tel. 606 724 304

krzysztof.lipecki@bruk-bet.pl

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.