Wysokie zwycięstwo z trzecioligowcem

Dziś piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza rozegrali kolejny sparing. W Lisiej Górze zmierzyli się z Starem Starachowice.

19 stycznia, 2024

Wygrali 3:0 po dwóch trafieniach  Morgana Fassbendera i  jednym Wikotra Biedrzyckiego z rzutu karnego.  Podyktowany został po faulu na Tomaszu Płanecie. Gole padły w drugiej części gry. Jutro „Słonie” w Lisiej Górze zmierzą się z Wieczystą

Bruk-Bet Termalica – Star Starachowice 3:0 (0:0) 1:0 Fassbender 78, 2:0 Biedrzycki 80- rzut karny, 3:0 Fassbender  84.

Bruk-Bet Termalica I połowa: Bartoszek – Morąg, Kasperkiewicz, Putiwcew, Hilbrycht – Dombrovskyi, Farbiszewski, Jakubik, Radwański, Karasek – Wróbel. II połowa: Topór – Zaviskyii, Biedrzycki, Spendlhofer, Wolski – Leżoń, Ambrosiewicz, Fassbender, Nowakowski, Polyarus- Branecki. Zagrali też: Płaneta i Różycki.