Bruk-Bet Termalica wygrywa ze Stalą Rzeszów w meczu kontrolnym

Równo w piątkowe południe rozpoczął się pierwszy z dwóch sparingów Bruk-Bet Termaliki ze Stalą Rzeszów. Lepsi okazali się piłkarze z Niecieczy. Spotkanie kontrolne odbyło się w Woli Chorzelowskiej. Jako pierwsi prowadzenie objęli piłkarze Mariusza Lewandowskiego, a celnym strzałem popisał się Jakub Branecki. Stal zdołała wyrównać, ale przed przerwą „Słoni” na prowadzenie wyprowadził Wiktor Biedrzycki. Po […]

9 lutego, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Równo w piątkowe południe rozpoczął się pierwszy z dwóch sparingów Bruk-Bet Termaliki ze Stalą Rzeszów. Lepsi okazali się piłkarze z Niecieczy.

Spotkanie kontrolne odbyło się w Woli Chorzelowskiej. Jako pierwsi prowadzenie objęli piłkarze Mariusza Lewandowskiego, a celnym strzałem popisał się Jakub Branecki. Stal zdołała wyrównać, ale przed przerwą „Słoni” na prowadzenie wyprowadził Wiktor Biedrzycki.

Po zmianie stron szybko wyrównała drużyna z Rzeszowa, ale po raz drugi w tym meczu skuteczny okazał się Wiktor Biedrzycki, który w kolejnych minutach meczu był bliski strzelenia hat-tricka.

Stal Rzeszów 2:3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Branecki 10′
Biedrzycki 45+1
Biedrzycki 77′

Już jutro drugie spotkanie tych ekip, tym razem na boisku w Niecieczy.

Pełna relacja dostępna jest na profilu „Słoni” na platformie „X”.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.