Nasz rywal: Wisła Płock

Czas na drugi w tej rundzie mecz Bruk-Betu Termaliki przed własną publicznością. W sobotę (g.15.00) zmierzy się z Wisłą Płock. „Nafciarze” w lutym rozegrali już trzy spotkania. Najpierw w zaległym spotkaniu zremisowali na wyjeździe z Resovią 2:2. Później również na wyjeździe ulegli Lechii Gdańsk 1:3. W ostatniej kolejce u siebie wygrali z GKS-em Katowice 2:1. […]

29 lutego, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Czas na drugi w tej rundzie mecz Bruk-Betu Termaliki przed własną publicznością. W sobotę (g.15.00) zmierzy się z Wisłą Płock.

„Nafciarze” w lutym rozegrali już trzy spotkania. Najpierw w zaległym spotkaniu zremisowali na wyjeździe z Resovią 2:2. Później również na wyjeździe ulegli Lechii Gdańsk 1:3. W ostatniej kolejce u siebie wygrali z GKS-em Katowice 2:1.

Podopieczni Dariusza Żurawa są obecnie na ósmym miejscu z 33 punktami. Najskuteczniejszym zawodnikiem Wisły jest Łukasz Sekulski. To również najlepszy strzelec Fortuny 1 Ligi. Do tej pory zdobył 12 bramek.

Najlepszym asystentem Wisły jest natomiast Fabian Hiszpański. Do grona najbardziej doświadczonych zawodników gości należą też Krzysztof Kamiński, Jarosław Jach, Krzysztof Janus czy Mateusz Szwoch.

W Wiśle występuje też Dawid Kocyła. Zawodnik wiosną 2022 roku był wypożyczony do, występującej wówczas w PKO Ekstraklasie, Bruk-Betu Termaliki. Zagrał w 13 meczach.

Piotr Wlazło, Rafał Grzelak, Damian Piotrowski, Bartosz Śpiączka to piłkarze, którzy grali w „Słoniach” i zespole „Nafciarzy”. Oba kluby trenowali też: Marcin Kaczmarek, Maciej Bartoszek czy Pavol Stano (w Niecieczy był asystentem).

Z Płocka pochodzi Adam Radwański. W Wiśle grał w latach 2011- 15, głównie w zespołach młodzieżowych.

W latach 2019-20 w płockiej drużynie występował  Maciej Ambrosiewicz. Łącznie rozegrał 26 meczów w tym 24 w ekstraklasie.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.