Jakub Nowakowski: Powinniśmy kontynuować dobrą grę z pierwszej połowy [WIDEO]

Bruk-Bet Termalica Nieciecz zremisował na swoim boisku z Wisłą Płock, mimo że do przerwy prowadził 2:1. Spotkanie skomentował Jakub Nowakowski.  Pomocnik Bruk-Bet Termaliki wskoczył do wyjściowego składu i już w pierwszej połowie zaliczył asystę oraz bramkę. Mecz zakończył się finalnie wynikiem 2:2. Po starciu z „Nafciarzami” głos zabrał Jakub Nowakowski. Posłuchaj co miał do powiedzenia […]

3 marca, 2024

Bruk-Bet Termalica Nieciecz zremisował na swoim boisku z Wisłą Płock, mimo że do przerwy prowadził 2:1. Spotkanie skomentował Jakub Nowakowski.

Pomocnik Bruk-Bet Termaliki wskoczył do wyjściowego składu i już w pierwszej połowie zaliczył asystę oraz bramkę. Mecz zakończył się finalnie wynikiem 2:2.

Po starciu z „Nafciarzami” głos zabrał Jakub Nowakowski. Posłuchaj co miał do powiedzenia zawodnik „Słoni”.