Bilety na mecz z Zagłębiem są już dostępne!

Przed nami 26. kolejka Fortuna 1. Ligi. Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym boisku zespół Zagłębia Sosnowiec.  Dla nowego sztabu zespołu „Słoni” będzie to debiut przed własną publicznością. Dostępne są już bilety na to spotkanie. Wejściówki stacjonarnie kibice mogą nabywać w sklepiku kibica nieopodal stadionu. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14-20.  […]

3 kwietnia, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed nami 26. kolejka Fortuna 1. Ligi. Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie na własnym boisku zespół Zagłębia Sosnowiec. 

Dla nowego sztabu zespołu „Słoni” będzie to debiut przed własną publicznością. Dostępne są już bilety na to spotkanie. Wejściówki stacjonarnie kibice mogą nabywać w sklepiku kibica nieopodal stadionu.

Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14-20. 

Bilety online można nabywać na portalu kupbilet.pl, link TUTAJ.

Początek meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec w sobotę 6 kwietnia o godzinie 15:00. Wejściówki dostępne będą również w kasach – sprzedaż rozpocznie się na 2 h przed spotkaniem.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.