Masa atrakcji w Niecieczy podczas wspólnego świętowania Dnia Dziecka i Dnia Mamy

Już w niedzielę 26-tego maja Klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza i sponsor tytularny BRUK-BET Sp. z o.o. zapraszają na niepowtarzalne wydarzenie pełne piłkarskich, rodzinnych oraz muzycznych emocji! W programie między innymi turniej piłkarski Bruk-Bet Termalica Kids Cup, w którym wezmą udział zapisane drużyny dziecięce i młodzieżowe, występ dzieci z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół im. Armii Krajowej […]

25 maja, 2024


Strona Główna / Akademia

Już w niedzielę 26-tego maja Klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza i sponsor tytularny BRUK-BET Sp. z o.o. zapraszają na niepowtarzalne wydarzenie pełne piłkarskich, rodzinnych oraz muzycznych emocji!

W programie między innymi turniej piłkarski Bruk-Bet Termalica Kids Cup, w którym wezmą udział zapisane drużyny dziecięce i młodzieżowe, występ dzieci z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Niecieczy oraz lokalnego zespołu teatralnego, bezpłatne atrakcje dla dzieci, takie jak: przejazd kolejką turystyczną, laserowy paintball, animacje artystyczne, miasteczko piłkarskie R-GOL i Adidas, w tym piłkarska tarcza punktowa, ,,Strzał mocy’’, strefa TEQ-BALL, zamki dmuchane oraz wiele innych. Dodatkowo odbędzie się otwarcie Klubu i Strefy Kibica w nowej odsłonie! Impreza połączona będzie z transmisją wyjazdowego meczu drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza z Wisłą Kraków.

Wyjątkowym zakończeniem ekscytującego dnia będzie koncert Gwiazdy Wieczoru – Sylwii Grzeszczak – a to wszystko przy Stadionie w Niecieczy.

Nie może Was zabraknąć w tym wyjątkowym dniu, który obfitować będzie w radość, sportowe i koncertowe emocje oraz rodzinne wspomnienia. Dołączcie do nas i uczcijcie Dzień Dziecka oraz Dzień Mamy na sportowo i wesoło!

Razem tworzymy niezwykłą atmosferę!

Miejsce: Kompleks Treningowy przy Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica w Niecieczy

Do zobaczenia! 🙂

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.