Porażka w pierwszym sparingu

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał pierwszy mecz kontrolny podczas zgrupowania w Wodzisławiu Śląskim.  Podopieczni Marcina Brosza udali się do Wodzisławia Śląskiego gdzie kontynuują przygotowania do sezonu ligowego. W pierwszym meczu kontrolnym przegrali 0:3 z MFK Karvina. W spotkaniu wzięła udział bardzo duża liczba piłkarzy, a mecz był szansą na pokazanie swojej dyspozycji u progu okresu przygotowawczego. […]

26 czerwca, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał pierwszy mecz kontrolny podczas zgrupowania w Wodzisławiu Śląskim. 

Podopieczni Marcina Brosza udali się do Wodzisławia Śląskiego gdzie kontynuują przygotowania do sezonu ligowego. W pierwszym meczu kontrolnym przegrali 0:3 z MFK Karvina. W spotkaniu wzięła udział bardzo duża liczba piłkarzy, a mecz był szansą na pokazanie swojej dyspozycji u progu okresu przygotowawczego.

Wyjściowy skład: Chovan – Kasperkiewicz, Biedrzycki, Putivtsev – Hilbrycht, Dombrovskyi, Ambrosiewicz, Karasek, Wolski – Zapolnik, Jakubik.

W II połowie na murawę wyszli: Mleczko – Spendlhofer, Cieśla, Płaneta, Farbiszewski, Różycki, Nowakowski, Zaviyskyi, Wacławek,  FaBbender, Trubeha.

„Słonie” zostaną w Wodzisławiu Śląskim do 5 lipca. W tym czasie rozegrają jeszcze 3 sparingi, z GKS-em Jastrzębie (29 czerwca), FC Opava (2 lipca) i  GKS-em Tychy (5 lipca).

Poniżej stream z meczu kontrolnego.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.