Remis w Opavie

Bez rozstrzygnięcia zakończyła się dzisiejsza gra kontrolna. „Słonie” zremisowały z SFC Opava na jej obiekcie 1:1. Spotkanie świetnie  dla nich się rozpoczęło. Już w drugiej minucie po zespołowej akcji Maciej Wolski zdobył gola. Gospodarze szybko odpowiedzieli. Już w 5 min był remis. Więcej goli w tym spotkaniu nie padło. Dogodną okazję dla naszego zespołu miał […]

2 lipca, 2024

Bez rozstrzygnięcia zakończyła się dzisiejsza gra kontrolna. „Słonie” zremisowały z SFC Opava na jej obiekcie 1:1. Spotkanie świetnie  dla nich się rozpoczęło. Już w drugiej minucie po zespołowej akcji Maciej Wolski zdobył gola. Gospodarze szybko odpowiedzieli. Już w 5 min był remis. Więcej goli w tym spotkaniu nie padło. Dogodną okazję dla naszego zespołu miał m.in. Kacper Karasek. Nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam. Kolejny sparing zespół rozegra na zakończenie zgrupowania. Zmierzy się w nim z GKS-em Tychy.

SFC Opava – Bruk-Bet Termalica 1:1 (1:1)

Bruk-Bet Termalica I połowa: Chovan – Kasperkiewicz, Biedrzycki, Putivsev- Zaviskyi, Hilbrycht, Dombrovskyi, Karasek, Wolski – Trubeha, Fassbender. II połowa: Mleczko – Cieśla, Spendlhofer, Farbiszewski – Planeta, Nowakowski, Ambrosiewicz, Różycki, Wacławek – Jakubik, Deisadze