Porażka w sparingu z GKS-em Tychy

Za ekipą Bruk-Bet Termaliki Nieciecza ostatni mecz kontrolny na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim. Piłkarze „Słoni” mimo prowadzenia przegrali spotkanie z GKS-em Tychy.  Do tej pory za piłkarzami Marcina Brosza 3 mecze kontrolne – 2 remisy i porażka. W starciu z ligowym rywalem z Tychów bilans nie uległ poprawie. Tyszanie objęli prowadzenie za sprawą Bartosza Śpiączki […]

5 lipca, 2024

Za ekipą Bruk-Bet Termaliki Nieciecza ostatni mecz kontrolny na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim. Piłkarze „Słoni” mimo prowadzenia przegrali spotkanie z GKS-em Tychy.

Do tej pory za piłkarzami Marcina Brosza 3 mecze kontrolne – 2 remisy i porażka. W starciu z ligowym rywalem z Tychów bilans nie uległ poprawie.

Tyszanie objęli prowadzenie za sprawą Bartosza Śpiączki w 28′ minucie. 5 minut później rywale grali w osłabieniu ze względu na drugą żółtą kartkę Nemanji Nedicia.

W 43′ minucie za sprawą Morgana Fassbendera piłkarze „Słoni” wyrównali i na przerwę schodziliśmy z remisem 1:1.

Po zmianie stron prowadzenie objęli piłkarze z Niecieczy. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Morgan Fassbender. „Słonie” długo nie cieszyli się z prowadzenia. W 68′ wyrównał Sanyang, a 3 minuty później poprawił Dziegielewski.

Mecz zakończył się porażką „Słoni” 2:3.