Wygrana ze Stalą

W ostatnim sparingu przed startem ligi Bruk – Bet Termalica wygrała ze Stalą Stalowa Wola 2:0.

13 lipca, 2024

Strona Główna / Akademia

W 10 minucie pierwszą bramkę dla „Słoni” zdobył Kacper Karasek. Tuż przed przerwą pięknym trafieniem prowadzenie podwyższył Bruno Wacławek. W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. Teraz przed ekipą „Słoni” ligowe zmagania. W pierwszym meczu w sobotę podejmą Wartę Poznań na własnym stadionie.

Bruk – Bet Termalica – Stal Stalowa Wola 2:0 (2:0). Bramki: 1:0 10 Kacper Karasek, 2:0 45 Wacławek. Zółte kartki: 60 Nowakowski, 83 Różycki.

Bruk – Bet Termalica: Mleczko – Marcinkowski (78 Matuszewski), Biedrzycki, Farbiszewski – Wacławek (86 Płaneta), Karasek, Różycki, Hilbrycht, Nowakowski – Cieśla, Desaidze (60 Zapolnik).