Wypożyczeni – raport

Podsumowanie gier zawodników wypożyczonych z drużyny „Słoni”:

8 października, 2024

Podsumowanie weekendowych gier zawodników wypożyczonych z drużyny „Słoni”:

Jakub Branecki (Chojniczanka, Betclic II liga) – do 81. minuty w meczu wyjazdowym ze Skrą Częstochowa. Chojniczanka przegrała 0:2.

Erwin Bahonko (Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Betclic II liga)od  70. minuty w spotkaniu domowym z Resovią Rzeszów. Zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1.

Eric Topór (Pogoń Siedlce, Betclic 1. Liga) – mecz na ławce rezerwowych w domowym w starciu Wisłą Kraków (1:3).

Arkadiusz Morąg (KS Wiązownica, Betclic 3. Liga) – mecz na ławce rezerwowych w domowym starciu przeciwko Wiślanom Skawina (0:1).

Tomasz Matuszewski (Resovia Rzeszów, Betclic 2. Liga) – poza kadrą w przegranym meczu wyjazdowym z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (3:1).