Charytatywny BBT Biznes Cup – zagrajmy razem !

W dniu 10 grudnia 2023 w hali sportowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się pierwsza edycja charytatywnego turnieju biznesowego – Bruk-Bet Termalica Biznes Cup. Turniej dedykowany jest firmom i instytucjom organizowany jest przez Bruk-Bet Termalica Nieciecza przy współpracy z Akademią Piłkarską „Słoni”.

22 listopada, 2023


Strona Główna / Akademia

 

W dniu 10 grudnia 2023 w hali sportowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się pierwsza edycja charytatywnego turnieju biznesowego – Bruk-Bet Termalica Biznes Cup. Turniej dedykowany jest firmom i instytucjom. Organizowany jest przez Bruk-Bet Termalica Nieciecza przy współpracy z Akademią Piłkarską „Słoni”.

 

W turnieju wystąpi 10 drużyn (w każdej znajdzie się do 10 zawodników), które zostaną w pierwszej fazie podzielone na dwie grupy, a później zagrają fazę pucharową.

 

Wydarzeniem dodatkowym bezpośrednio po rozgrywkach będzie gala biznesowa w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej, na której zostaną wręczone nagrody za udział w turnieju piłkarskim.

 

Środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na rehabilitacje Karoliny zmagającej się z dziecięcym czterokończynowym porażeniem mózgowym oraz Klaudyny, która od urodzenia cierpi na Zespół Wolfa – Hirschhorna.

 

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują dodatkowe nagrody oraz udział w uroczystej gali i kolacji biznesowej, która odbędzie się bezpośrednio po rozgrywkach w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej. 

 

Główną nagrodą dla zwycięskiej drużyny będzie możliwość obejrzenia wybranego spotkania rozgrywek Fortuna 1 Ligi w rundzie wiosennej z loży SILVER VIP stadionu w Niecieczy.

 

Zgłoszenia w turnieju należy dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego w linku obok – https://bit.ly/BBTBiznesCup23

 

Opłata startowa wynosi 2000 zł netto. W ramach opłaty startowej drużyna otrzymuje prawo gry w turnieju oraz udział w gali biznesowej bezpośrednio po rozgrywkach. Pozostałe szczegóły zostały opisane w Regulaminie Turnieju.

 

Plan wydarzenia:

9:00 – 18:00Turniej Bruk-Bet Termalica Biznes CupHala sportowa im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej.

18:00 – 22:00Gala i kolacja biznesowaHotel Cristal Park Dąbrowa Tarnowska.

 

Turniej oraz gala biznesowa ma być także okazją do integracji lokalnego środowiska biznesowego dlatego zapraszamy wszystkie osoby zarządzające firmami i instytucjami do udziału w wydarzeniu, które oprócz korzyści networkingowych będzie wspierało akcję charytatywną.

 

Podczas Gali Biznesu na uczestników będą czekać liczne atrakcje:

  • podsumowanie rywalizacji w turnieju charytatywnym Bruk-Bet Termalica Biznes Cup,
  • koncert Nikodema Liro – uczestnika programu „Mam Talent” ,
  • spotkanie z trenerem i zawodnikami Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
  • wyjątkowa oprawa muzyczna i świetlna,
  • licytacje koszulek piłkarskich oraz innych sportowych pamiątek,
  • konkursy z nagrodami,
  • doskonałe dania z restauracji Powiśle,
  • i wiele innych dodatkowych atrakcji, które będziemy wkrótce dopisywać do powyższej listy !

 

Zgłoszenia na galę biznesową można dokonać za pośrednictwem  formularza dostępnego w linku obok – https://bit.ly/galabiznesu23

Udział w kolacji wynosi 225 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Zapraszamy do wspólnej gry w ważnym celu ! Razem BUDUJEMY dobro !

 

Dodatkowe informacje na temat turnieju oraz gali można uzyskać pod adresem e-mail: eventy.bbt1922@gmail.com

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.