Bruk-Bet Termalica Football Camp 2024


Strona Główna /

 

 

Bruk-Bet Termalica Football Camp to wyjątkowa piłkarska półkolonia organizowana podczas wakacji dla miłośników piłki nożnej, którzy dzięki uczestnictwu mogą rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie. Jest idealną wakacyjną propozycją dla wszystkich zakochanych w futbolu.

 

Piłkarska półkolonia jest skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat czyli w tzw. złotym wieku rozwoju, w którym młodzież najszybciej zdobywa nowe umiejętności ruchowe i potrzebuje zwiększonej dawki aktywności fizycznej. Grupy treningowe dobieramy pod względem wieku, a także poziomów rozwoju fizycznego oraz sportowego. Dzięki temu rozwiązaniu program treningowy opracowany przez doświadczonych trenerów jest dopasowany indywidualnie do umiejętności i potencjału naszych podopiecznych. Dodatkowo utworzona zostanie specjalna grupa dedykowana dziewczynkom.

 

 

W trakcie półkolonii skupiamy się na kompleksowym rozwoju umiejętności piłkarskich, a naszym celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności techniczne, taktyczne, motoryczne oraz mentalne istotne z punktu widzenia specyfiki i wymagań nowoczesnej piłki nożnej.

W najmłodszych grupach dominują zajęcia oparte o ogólnorozwojowe gry i zabawy ruchowe wzbogacające skarb ruchowy dziecka. Starsi zawodnicy pracują nad koordynacją ruchową, poprawą i efektywnym wykorzystaniu indywidualnych umiejętności technicznych, doskonaleniem gry 1×1 oraz rozwijaniem inteligencji piłkarskiej.

Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem NNW, obóz zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, kadra posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane przez polskie prawo, a grupy są objęte opieką wykwalifikowanych trenerów pracujących na co dzień w Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza wyróżnionej Złotą Gwiazdką PZPN.

 

Program obozu składa się każdego dnia z dwóch jednostek treningowych, zajęć edukacyjno-rekreacyjnych (zajęcia na pływalni, gry i zabawy, gimnastyka, wykłady o żywieniu) a także dodatkowych atrakcji. Ramowy plan półkolonii prezentuje się następująco:

 

*Szczegółowy plan Bruk-Bet Termalica Football Camp otrzymają Państwo w mailu na dwa tygodnie przed rozpoczynającą się półkolonią.

Szczegóły półkolonii:

 • Zajęcia odbywają się od poniedziałki do piątku,
 • Półkolonia skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat – zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki !,
 • Każdy uczestnik półkolonii otrzyma kluby komplet treningowy (koszulka, spodenki, getry),
 • W trakcie sześciodniowej półkolonii przygotowaliśmy dla uczestników minimum 10 jednostek treningowych – ukierunkowanych na rozwijanie inteligencji piłkarskiej,
 • Każdy uczestnik w czasie obozu weźmie udział w testach sprawnościowych, które pozwolą na ocenę jego potencjału oraz wewnętrznym mini-turnieju,
 • Uczestnicy otrzymują dwa posiłki  – drugie śniadanie oraz obiad. Jeżeli dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe – przygotujemy menu specjalnie dostosowane do potrzeb dziecka,
 • Każdy uczestnik wraz z rodzicami i rodzeństwem otrzymuje zaproszenie na wyjątkowe zakończenie Bruk-Bet Termalica Fooball Camp – podczas którego odbędzie się sportowy piknik na koniec, którego wręczmy gadżety klubowe, oficjalny certyfikat ukończenia obozu oraz voucher dla dziecka i jednego z opiekunów na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozgrywany w Niecieczy.

 

W trakcie tygodniowej półkolonii na uczestników czekają codziennie dodatkowe atrakcje takie jak:

 • Zwiedzanie stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
 • Spotkanie z piłkarzami Bruk-Bet Termalica Nieciecza,
 • Zajęcia na basenie,
 • Zajęcia z gimnastyki i judo,
 • Warsztaty tematyczne,
 • Uroczyste zakończenie Bruk-Bet Termalica Football Camp

 

TERMIN

24.06 – 28.06.2024

Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza

 

KOSZT UCZESTNICTWA: 719 zł

 

W przypadku zapisu drugiego dziecka i kolejnego koszt uczestnictwa wynosi 619 zł.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza zgłoszeń i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 3 dni po przesłaniu zgłoszenia. Ostateczną gwarancją udziału w półkolonii jest wpłata całej kwoty do 31 maja 2023 r.

 

>>> FORMULARZ REJESTRACJI <<<

 

DANE DO PRZELEWU

Termalica Bruk-Bet Nieciecza Klub Sportowy
Nieciecza 150, 32-240 Żabno

MBank

74 1140 2075 0000 4256 1600 1004

 

 

Przeżyj piłkarskie wakacje w niesamowitym klimacie!

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat BBT Football Camp ? Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z Trenerem Dawidem Krupą, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

e-mail: eventy.bbt1922@gmail.com
tel: 726 406 723

 

 

>>> REGULAMIN UCZESTNICTWA <<<

 

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.