Maciej Ambrosiewicz z bramką kolejki Betclic 1. Ligi

Gol Macieja Ambrosiewicza z meczu z Polonią Warszawa został wybrany bramką 11. kolejki Betclic 1. Ligi.  Strzał pomocnika „Słoni” z 67′ minuty dał prowadzenie gościom w meczu Polonia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza i finalnie pozwolił zdobyć 3 punkty. Podopieczni Marcina Brosza zwyciężyli 1:0. Gol „Ambro” był niezwykle urodziwy i został nagrodzony tytułem „Bramki 11. […]

3 października, 2024

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Gol Macieja Ambrosiewicza z meczu z Polonią Warszawa został wybrany bramką 11. kolejki Betclic 1. Ligi.

Strzał pomocnika „Słoni” z 67′ minuty dał prowadzenie gościom w meczu Polonia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza i finalnie pozwolił zdobyć 3 punkty. Podopieczni Marcina Brosza zwyciężyli 1:0.

Gol „Ambro” był niezwykle urodziwy i został nagrodzony tytułem „Bramki 11. kolejki Betclic 1. Ligi”.