Informujemy, że klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu z zawodnikiem Dominikiem Binkiem. Nowa umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2027 roku. Dominik dołączył do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza 24 stycznia 2025 roku. Zadebiutował 14 lutego 2025 roku podczas wyjazdowego meczu z Odrą Opole, zdobywając również swoją pierwszą bramkę w naszych barwach. Dotychczas wystąpił w 24 spotkaniach, […]
Informujemy, że klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu z zawodnikiem Dominikiem Binkiem. Nowa umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2027 roku.
Dominik dołączył do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza 24 stycznia 2025 roku. Zadebiutował 14 lutego 2025 roku podczas wyjazdowego meczu z Odrą Opole, zdobywając również swoją pierwszą bramkę w naszych barwach. Dotychczas wystąpił w 24 spotkaniach, spędzając na boisku 454 minuty, podczas których zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę.
Cieszymy się, że zostajesz z nami!