Zapisy do turnieju Z Orlika na Stadion – największego projektu piłkarskiego dla młodzieży w Polsce – przedłużone zostają do końca czerwca! Wszystko po to, by dać jak największej liczbie uczestników szansę walki o finał na wielkim piłkarskim stadionie. Rozgrywki odbywają się w trzech kategoriach wiekowych: U-13, U-14 i U-15. Z myślą o wyrównaniu szans, rywalizacja […]
Zapisy do turnieju Z Orlika na Stadion – największego projektu piłkarskiego dla młodzieży w Polsce – przedłużone zostają do końca czerwca! Wszystko po to, by dać jak największej liczbie uczestników szansę walki o finał na wielkim piłkarskim stadionie.
Rozgrywki odbywają się w trzech kategoriach wiekowych: U-13, U-14 i U-15. Z myślą o wyrównaniu szans, rywalizacja toczy się w dwóch ścieżkach: Junior (dedykowana szkołom i drużynom amatorskim) oraz Junior Pro (skierowana do klubów i szkółek piłkarskich). Tegoroczne zmagania rozpoczną się już we wrześniu. Wielki Finał odbędzie się w listopadzie dla 96 najlepszych drużyn z całej Polski. Walka o zwycięstwo w każdej kategorii toczyć się będzie wówczas na piłkarskim stadionie.
120 najlepszych zawodniczek i zawodników oprócz tytułów mistrzów Polski w swoich kategoriach wiekowych otrzyma możliwość wyjazdu na zgrupowanie piłkarskie do prestiżowego zagranicznego klubu. Triumfatorzy ubiegłorocznej edycji wyjechali na tydzień do Barcelony, gdzie trenowali w słynnej akademii piłkarskiej „La Masia” pod okiem tamtejszych trenerów. Miejsce tegorocznego zgrupowania zostanie ogłoszone wkrótce na social mediach @zOrlikaNaStadion.
Wciąż trwa także rekrutacja organizatorów początkowych etapów rywalizacji. Szkoły, kluby oraz ośrodki sportowe mogą zgłaszać się do organizacji turniejów lokalnych turnieju. Organizatorem może zostać każdy kto posiada doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych dla młodzieży.
Za przeprowadzenie turnieju przewidziane jest wynagrodzenie: 1000 zł. za turniej z pięcioma drużynami. Z kolei nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego otrzymają trenerzy, którzy ze zgłoszonymi drużynami wezmą udział w turnieju. Z kolei kluby i szkoły, które zgłoszą do udziału w Turnieju minimum jedną drużynę wraz ze zgodami zawodników, otrzymają piłki – ich liczba zależna jest od liczby zawodników zgłoszonych z danego podmiotu. Zapisz swoją drużynę na stronie ZOrlikaNaStadion.pl
Jeżeli chcesz zgłosić swoją drużynę do gry skontaktuj się z trenerem Dawidem Krupą
tel. 726 406 723
dawid.krupa@bbtn.pl