Od 15 maja gramy z Wami!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki przedstawił plan luzowania obostrzeń. Wiemy od kiedy kibice będą mogli wrócić na stadion. Zgodnie z zapowiedziami kluczowe daty to 15 oraz 29 maja. W pierwszy terminie na trybuny będą mogły się zapełnić w 25%. Dwa tygodnie później limity zostaną powiększone do połowy objętości stadionu. To oznacza, że 19 […]

28 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki przedstawił plan luzowania obostrzeń. Wiemy od kiedy kibice będą mogli wrócić na stadion.

Zgodnie z zapowiedziami kluczowe daty to 15 oraz 29 maja.

W pierwszy terminie na trybuny będą mogły się zapełnić w 25%. Dwa tygodnie później limity zostaną powiększone do połowy objętości stadionu.

To oznacza, że 19 maja z Chrobrym Głogów co czwarte krzesełko na stadionie Bruk-Bety Termaliki będzie mogło być zajęte, a kończący sezon mecz ze Stomilem Olsztyn będziemy mogli obejrzeć przy 50% frekwencji!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.