„Słonie” wracają i wygrywają!

Grający ponownie, po 53 dniach, na własnym stadionie, piłkarze „Słoni” wygrali z Puszczą Niepołomice 4:0. Wszystko zaczęło się od bardzo dobrego początku. Po 4 minutach lider Fortuny 1 Ligi pokazał moc i prowadził już 2:0! Pierwszego gola zaraz po gwizdku zdobył Patryk Czarnowski. Dla niego było to debiutanckie trafienie w naszych barwach. Ten początek uskrzydlił gospodarzy. […]

29 kwietnia, 2021

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Grający ponownie, po 53 dniach, na własnym stadionie, piłkarze „Słoni” wygrali z Puszczą Niepołomice 4:0. Wszystko zaczęło się od bardzo dobrego początku.

Po 4 minutach lider Fortuny 1 Ligi pokazał moc i prowadził już 2:0! Pierwszego gola zaraz po gwizdku zdobył Patryk Czarnowski. Dla niego było to debiutanckie trafienie w naszych barwach. Ten początek uskrzydlił gospodarzy. Trzy minuty później podwyższyli wynik. Wówczas swoją okazję wykorzystał Samuel Stefanik. Później gra się uspokoiła. W 16 min Paweł Żyra uderzył nad bramką. Goście odpowiedzili uderzeniem Marcela Pięczka. W 40 min po szybkiej kontrze centymetrów zabrakło Czarnowskiemu, żeby ponownie skierować piłkę do siatki.

W drugiej połowie po spokojnym początku „Słonie” strzeliły kolejnego gola. W 54 min Czarnowski najpierw przejął piłkę a później podał do Romana Gergela, który technicznym strzałem pokonał Górskiego. W 66 min po rzucie rożnym gości dobrze interweniował Łukasz Budziłek. W 75 min Czarnowski uderzył w boczną siatkę. W 78 min po dośrodkowaniu  rzutu rożnego, piłka trafiła do Piotra Wlazły, który strzelił nie do obrony.

Bruk-Bet Termalica – Puszcza Niepołomice 4:0 (2:0) 1:0 Czarnowski, 2:0 Stefanik 4, 3:0 Gergel 54, 4:0 Wlazło 78. Sędziował: Tomasz Wajda. Żółte kartki: Stefanik (11 min), Grzybek (16), Biedrzycki (40) – Cichoń (60), Rakoczy (87).

Bruk-Bet Termalica: 1 Łukasz Budziłek – 3 Marcin Grabowski,  97 Wiktor Biedrzycki, 77 Artem Putiwcew (65 19 Michal Bezpalec), 13 Mateusz Grzybek (46 23 Marcin Wasielewski) – 8 Samuel Stefanik (72 22 Michal Hubinek), 16 Paweł Żyra, 18 Piotr Wlazło (81 34 Tomasz Matuszewski,), 10 Adam Radwański , 7 Roman Gergel (72 9 Kacper Śpiewak) – 2 Patryk Czarnowski.  Rezerwowi: 99 Tomasz Loska  – 5 Vlastimir Jovanovic, 6 Dawid Kalisz, 9 Kacper Śpiewak, 19 Michal Bezpalec, 22 Michal Hubinek, 23 Marcin Wasielewski, 34 Tomasz Matuszewski, 95 Sebastian Bonecki. Trener:  Mariusz Lewandowski.

Puszcza:  99 Mateusz Górski – 3 Michał Czarny, 6 Marcel Pięczek, 10 Hubert Tomalski (59 19 Sebastian Górski), 11 Marcin Stefanik (46 5 Konrad Stępień), 14 Jakub Serafin,17 Kacper Cichoń, 21 Szymon Kobusiński, 24 Michał Rakoczy, 30 Ivan Hladik, 77 Erik Cikoś (59 Michał Mikołajczyk). Rezerwowi: 12 Krzysztof Wóblewski – 5 Konrad Stępień, 13 Ievgen Radionov, 16 Daniel Wolak, 19 Sebastian Górski, 20 Karol Knap, 27 Daniel Wolak, 28 Michał Mikołajczyk, 50. Tomasz Mucha. Trener: Tomasz Tułacz.