Dobry występ Żaków

Żaki Bruk-Betu Termaliki wystartowały w turnieju Oświęcimskie Euro 21

7 czerwca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Żaki Bruk-Betu Termaliki wystartowały w turnieju Oświęcimskie Euro 21. Reprezentując Szwajcarię rozegrali siedem spotkań po 20 minut, rywalizując m.in. z Wisłą Kraków, Górnikiem Zabrze, Ruchem Chorzów, Zagłębiem Sosnowiec czy Podbeskidziem Bielsko-Biała.

W tych starciach zespół pokazał się z dobrej strony. – W obu fazach grupowych pokazaliśmy się z dobre strony. Przez pierwszy etap przeszliśmy jak burza. Wygraliśmy  wszystkie spotkania. Kolejną istotną rzeczą, z której jestem zadowolony jest odwrócenie losów meczu z Progressem Andrychów i Ruchem Chorzów, mimo optycznej przewagi, tworzeniu szans strzeleckich i straty jako pierwsi bramki potrafiliśmy spokojnie oraz konsekwentnie kreować kolejne sytuacje i zamieniać je na bramki. Chłopcy grali odważnie, czy to zaczynając od bramkarzy jeśli chodzi o podania czy wprowadzenie piłki. Najlepsze i najbardziej wartościowe spotkanie pod względem szkoleniowym rozegraliśmy z Wisłą Kraków – mówi trener Tomasz Onak.

BBT: Karol Będkowski, Jakub Broński, Ignacy Kluska , Jakub Lizak, Szymon Mietelski , Fabian Piotrowicz, Miłosz Wiśniowski.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.