[Akademia] Dobry występ w Przecławiu

W sobotę chłopcy z rocznika 2012 wspomagani dwoma młodszym kolegami wzięli udział w Husqvarna Cup w Przecławiu.

1 lipca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę chłopcy z rocznika 2012 wspomagani dwoma młodszym kolegami wzięli udział w Husqvarna Cup w Przecławiu. Zajęli w nim drugie miejsce.

Z tego rezultatu zadowolony był trener drużyny. – Chłopcy w pierwszej fazie grupowej rozegrali 3 spotkania po 20 minut a w grupie Złotej 4 mecze po 14 minut. W końcowym rozrachunku zajmujemy moim zdaniem zasłużone 2 miejsce. Cieszy fakt, że chłopcy w większości spotkań próbują po prostu grać w piłkę, realizując to co staramy się z trenerem Dawidem przekazywać im na treningach. Indywidualne wyróżnienie w konkursie strzeleckim zdobył Jakub Broński, co ciekawe celnie uderzył z z najdalszej odległości co dało mu zwycięstwo, statuetkę najlepszego zawodnika w zespole otrzymał Miłosz Wiśniowski. Zawodnicy bardzo dobrze rozwijają się w naszym klubie, nie zapominamy jednak o pokorze i dalszej pracy nad rozwojem ich umiejętności – mówi Tomasz Onak.

Młode „Słonie” w Przecławiu zagrały w składzie: Będkowski Karol, Burza Piotr, Broński Jakub, Kluska Ignacy, Mietelski Szymon, Piotrowicz Fabian, Wiśniowski Miłosz, Węgiel Dawid.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.