Już wiadomo kiedy zagramy z Legią

Poznaliśmy daty, godziny i kanały transmisji meczów 5. kolejki sezonu 2021/22. Bruk-Bet Termalica zmierzy się w niej na wyjeździe z Legią Warszawa. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 21 sierpnia godz.20.

2 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Poznaliśmy daty, godziny i kanały transmisji meczów 5. kolejki sezonu 2021/22. Bruk-Bet Termalica zmierzy się w niej na wyjeździe z Legią Warszawa. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 21 sierpnia godz.20.

Data meczu może jednak ulec zmianie. W zależności od wyników polskich klubów w kwalifikacjach europejskich pucharów, terminarz może jeszcze ulec zmianie. Zgodnie z art. 11.4. Regulaminu rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy kluby, które awansowały do rundy play off w rozgrywkach UEFA mają prawo do zwrócenia się (nie później niż w ciągu 24 godzin od zakończeniu meczu, zapewniającego awans do rundy play-off) z wnioskiem do Departamentu Logistyki Rozgrywek o przełożenie ich spotkania ligowego, rozgrywanego pomiędzy meczami tej rundy. W takiej sytuacji Departament Logistyki Rozgrywek może z urzędu wyznaczyć mecz na inny termin. Nowy termin ustala się w porozumieniu z podmiotem posiadającym licencję nadawcy.

Ze względu na pewny udział Legii Warszawa w fazie play-off rozgrywek Ligi Europy UEFA i w przypadku złożenia wniosku o przełożenie zawodów, mecz Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zostanie rozegrany w innym terminie, a w takim przypadku spotkanie Górnik Łęczna – Wisła Kraków zostanie rozegrane w sobotę 21 sierpnia 2021 roku o 20:00.

W przypadku awansów Rakowa Częstochowa i Śląska Wrocław do ostatniej rundy kwalifikacji Ligi Konferencji, tym klubom również przysługiwać będzie prawo złożenia wniosku o przełożenie meczu na inny termin.

5. kolejka

Piątek, 20 sierpnia

18:00 Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin (CANAL+ Sport / nSport+)

20:30 Radomiak Radom – Warta Poznań (CANAL+ Sport / CANAL+ 4K)

Sobota, 21 sierpnia

15:00 Pogoń Szczecin – PGE FKS Stal Mielec (CANAL+ Sport)

17:30 Cracovia – Jagiellonia Białystok (CANAL+ Sport)

20:00 Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (CANAL+ Sport / TVP Sport / CANAL+ 4K)

Niedziela, 22 sierpnia

15:00 Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (CANAL+ Sport)

17:30 Raków Częstochowa – Górnik Zabrze (CANAL+ Sport)

20:00 Lech Poznań – Lechia Gdańsk (CANAL+ Sport / CANAL+ 4K)

Poniedziałek, 23 sierpnia

18:00 Górnik Łęczna – Wisła Kraków

Źródło: Ekstraklasa.org

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.