Rezerwy startują

W sobotę rywalizację w czwartej lidze rozpoczną rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zamierzają walczyć o pozostanie w tym gronie. Zadanie wcale nie będzie łatwe. Po tym sezonie rozgrywki przejdą reorganizację. Z dwóch grup czwartej ligi zostanie jedna. Z każdej przepustkę do niej znajdzie osiem zespołów. – Chcemy być w tym gronie. To dla nas wyzwanie, ale […]

6 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę rywalizację w czwartej lidze rozpoczną rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zamierzają walczyć o pozostanie w tym gronie.

Zadanie wcale nie będzie łatwe. Po tym sezonie rozgrywki przejdą reorganizację. Z dwóch grup czwartej ligi zostanie jedna. Z każdej przepustkę do niej znajdzie osiem zespołów. – Chcemy być w tym gronie. To dla nas wyzwanie, ale też nadzieje. Naszym ważnym celem szkoleniowym jest ogrywanie młodych zawodników i zdobywanie przez nich doświadczenia   – mówi trener zespołu Krzysztof Lipecki.

Drużyna do zmagań przystąpi w zmienionym składzie. Dołączyli do niej dwaj obrońcy: Michał Duda z Podhala Nowy Targ i Mateusz Lusiusz z Avii Świdnik. – Mam nadzieję, że ich obecność i dobra postawa, przełoży się na lepszą postawę w defensywie. Szczególnie jeżeli chodzi o mniejszą liczbę straconych goli z czym mieliśmy kłopot – dodaje Lipecki.

W zespole w nadchodzącym sezonie zagra Vlastimir Jovanović. To zawodnik doskonale znany kibicom. W ostatnich trzech sezonach występował w pierwszym zespole „Słoni”. – To nasze duże wzmocnienie. To zawodnik doświadczony, który powinien pomóc zespołowi. Będzie przykładem, wsparciem, ale też autorytetem dla pozostałych zawodników. Mam nadzieję, że dzięki niemu zespół będzie prezentował się lepiej – twierdzi szkoleniowiec.

Pierwsze spotkanie nowego sezonu rezerwy rozegrają  w sobotę u siebie o g.11. Rywalem zespołu będzie Radłovia.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.