Rezerwy na szóstkę z plusem (wideo)

Mocne wejście w nowy sezon zalicza drużyna Rezerw. Podopieczni trenera Krzysztofa Lipeckiego w pierwszej kolejce rozgrywek małopolskiej KEZZA 4Ligi pokonali 6:0 drużynę LUKS Radłovia Radłów.

8 sierpnia, 2021

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Mocne wejście w nowy sezon zalicza drużyna Rezerw. Podopieczni trenera Krzysztofa Lipeckiego w pierwszej kolejce rozgrywek małopolskiej KEZZA 4Ligi pewnie pokonali 6:0 drużynę LUKS Radłovia Radłów.

Spotkanie odbywało się pod dyktando zespołu z Niecieczy. W pierwszej połowie wynik 0:1 beniaminek z Radłowa zawdzięczał doskonałym interwencja swojego bramkarza, który ratował swój zespól w kilku bardzo groźnych sytuacjach. Gospodarze przerwie wyraźnie odpadli z sił. Zespół z Niecieczy nieco przyspieszył i zdominował całkowicie rywala. Stworzył sporo dogodnych sytuacji z których wykorzystał aż pięć, pewnie pokonując rywala.

Warto dodać, że w drużynie Rezerw pełny mecz z dodatkiem dwóch trafień rozegrał Roman Gergel powracający do pełni sprawności po kontuzji. Oby udany sobotni występ był zwiastunem szybkiego powrotu do kadry meczowej drużyny trenera Mariusza Lewandowskiego.

Radlovia Radłów 0:6 (0:1) Bruk-Bet Termalica Nieciecza II

Bramki: Vasil, Kukułowicz 2, Gergel 2, Janczy

Skład: Bartoszek, Dudek, Nowak, Lusiusz (60′ Banasik) , Kukułowicz, Jovanović, Wrzosek (65′ Kuchta) Wacławek (65′ Ptak) , Vasil (60′ Janczy), Gergel, Pietraszkiewicz (46′ Surówka)

Kolejny raz mieliśmy okazję przećwiczyć grę w ataku pozycyjnym. Gra zdecydowanie lepiej wyglądała po przerwie gdzie wielokrotnie stwarzaliśmy sytuację do zdobycia bramek. Cieszy fakt, iż w drugiej połowie zespół potrafił kontrolować całkowicie sytuacje na boisku nie pozwalając zespołowi z Radiową na najmniejsze zagrożenie. Inauguracja za nami a my już przygotowujemy się już do następnego meczu z kolejnym beniaminkiem Dunajcem Zakliczyn.”

Krzysztof Lipecki (trener drużyny Rezerw)

Spotkanie z Dunajcem Zakliczyn odbędzie się w najbliższą środę o godz. 18:00 w Niecieczy.