Juniorzy starsi startują

W sobotę nowy sezon rozpoczną juniorzy starsi Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Przystąpią do niego w mocno zmienionym składzie.

11 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W sobotę nowy sezon rozpoczną juniorzy starsi Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Przystąpią do niego w mocno zmienionym składzie.

Dołączyło do nich dziesięciu zawodników, którzy w poprzednim sezonie stanowili o sile juniorów młodszych. – To fajna grupa, inteligenta, chce pracować. Dobrze wkomponowała się w zespół. Teraz łącznie liczy ponad dwudziestu piłkarzy. Rywalizacja jest ciekawa. Wszystko zacznie weryfikować liga. Nie chcę daleko wybiegać w przyszłość. Liczę, że pokażemy jakość i będziemy wygrywać. Konkurencja jest mocna. Tradycyjnie liczyć będą się: Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz czy Puszcza Niepołomice  – mówi trener Waldemar Dzierżanowski.

Drużyna do nowych zmagań przygotowywała się na własnych obiektach. – Trenowaliśmy w dobrych warunkach, rozegraliśmy kilka sparingów. Wszystko zostało zrealizowane – dodaje szkoleniowiec.

Od nowego sezonu w drużynie będzie również asystent trenera. Został nim Paweł Leżoń. – Cieszę się, że do nas dołączył. Dzięki niemu mamy większą możliwość w przygotowaniu czy przeprowadzeniu treningu – dodaje Dzierżanowski.

Pierwszy mecz w zmaganiach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, „Słonie” rozegrają w sobotę u siebie o godz.10 z Górnikiem Wieliczka.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.