Drugie zwycięstwo rezerw

Drugie pewnie zwycięstwo na początku rozgrywek małopolskiej KEZZA IV Ligi zanotowała drużyna Rezerw. Spotkanie z Dunajcem Zakliczyn zostało rozstrzygnięty już do przerwy.

12 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W środowy wieczór drugie, pewne zwycięstwo na początku rozgrywek małopolskiej KEZZA IV Ligi zanotowała drużyna Rezerw. Spotkanie z Dunajcem Zakliczyn zostało rozstrzygnięte już do przerwy. Słonie już w pierwszej połowie zdobyły trzy bramki, nie wykorzystując dodatkowo kilku dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku. Drużyna z Zakliczyna przez cały mecz była ustawiona bardzo defensywnie i broniła się przed własnym polem karnym szukając swoich okazji w próbach kontrataków. Po jednym z nich byli bardzo bliscy zdobycia bramki. W drugiej połowie dominacja naszego zespołu z Niecieczy była jeszcze większa, a swoje trafienia dołożyli jeszcze dwa trafienia Stachura i Janczy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza II 5:0 (3:0) Dunajec Zakliczyn

Bramki: Jovanović, Zeman x 2, Stachura, Janczy

Kadra: Bartoszek, Dudek, Nowak, Lusiusz (55′ Banasik), Jovanović, Wrzosek (70′ Ptak), Vasil (60′ Banasik), Surówka, Pietraszkiewicz (70 Stachura), Zeman (46′ Janczy).

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.