BBTLPO – centrum meczowe

W 4. kolejce PKO Ekstraklasy piłkarze Bruk-Betu Termaliki zagrają u siebie z Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek w tym meczu kibice usłyszą w piątek 13 sierpnia o godz. 18. Można go śledzić na naszym klubowym  Facebooku  i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:  Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska –  23 Marcin Wasilewski, 6 Nemanja Tekijaski, […]

13 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W 4. kolejce PKO Ekstraklasy piłkarze Bruk-Betu Termaliki zagrają u siebie z Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek w tym meczu kibice usłyszą w piątek 13 sierpnia o godz. 18. Można go śledzić na naszym klubowym  Facebooku  i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:

 Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska –  23 Marcin Wasilewski, 6 Nemanja Tekijaski, 77 Artem Putiwcew, 97 Wiktor Biedrzycki, 13 Mateusz Grzybek – 8 Samuel Stefanik , 10 Adam Radwański, 18  Piotr Wlazło, 24  Ernest Terpiłowski – 11   Muris Mesanović.  Rezerwowi: 1 Łukasz Budziłek – 2 Patryk Czarnowski, 7 Roman Gergel, 14 Adam Hlousek, 16 Paweł Żyra, 19  Michal Bezpalec, 22  Michał Hubinek, 27 Bartłomiej Kukułowicz, 66 Martin Zeman. Trener:  Mariusz Lewandowski.

Lech Poznań: 1 Mickey van der Hart – 44 Alan Czerwiński, 18 Bartosz Salamon, 37 Lubomir Šatka, 3 Barry Douglas – 6 Jesper Karlström, 25 Pedro Tiba – 21 Michał Skóraś, 24 Joao Amaral, 7 Jakub Kamiński – 9 Mikael Ishak. Ławka rezerwowych: 35 Filip Bednarek – 4 Thomas Rogne, 8 Jan Sýkora, 10 Dani Ramirez, 11 Filip Marchwiński, 16 Antonio Milić, 22 Radosław Murawski, 30 Nika Kvekveskiri, 90 Artur Sobiech.Trener: Maciej Skorża.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.