Wypożyczeni – raport

W letnim okienku transferowym trzech piłkarzy „Słoni” zostało wypożyczonych. Doświadczenie zbierają na pierwszo i drugoligowych arenach. Kacper Janiak z GKS-ie Tychy w Fortunie Pierwszej Lidze zagrał już w trzech spotkaniach. W pierwszym spotkaniu zaliczył dwie żółte i jedną czerwoną kartkę. W Ewinner drugiej lidze rywalizują Jan Klimek i Bartosz Snopczyński. Klimek zaliczył 389 minut w […]

18 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W letnim okienku transferowym trzech piłkarzy „Słoni” zostało wypożyczonych. Doświadczenie zbierają na pierwszo i drugoligowych arenach.

Kacper Janiak z GKS-ie Tychy w Fortunie Pierwszej Lidze zagrał już w trzech spotkaniach. W pierwszym spotkaniu zaliczył dwie żółte i jedną czerwoną kartkę.

W Ewinner drugiej lidze rywalizują Jan Klimek i Bartosz Snopczyński. Klimek zaliczył 389 minut w czterech meczach (trzech ligowych, jednym pucharowym). W tej samej klasie rozgrywkowej Snopczyński zanotował 98 minut w czterech meczach, podczas których raz wpisał się na listę strzelców.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.