Bruk-Bet Termalica II z czwartym zwycięstwem (wideo)

W wyjątkowym, ekstraklasowym składzie z trenerem Mariuszem Lewandowskim na ławce rezerwowych drużyna Bruk-Bet Termalica II pokonuje 2:0 zespół Popradu Muszyna w 4 kolejce spotkań IV Ligi KEEZA Grupa Wschodnia.

21 sierpnia, 2021

Przełożenie meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa sprawiło, że trener Lewandowski postanowił wykorzystać zaplanowany mecz z Popradem Muszyna, aby podtrzymać rytm meczowy u swoich zawodników. Dzięki temu kibice w Niecieczy obserwujący spotkanie IV Ligii mogli zobaczyć zespół Bruk-Bet Termalica II w prawdziwie ekstraklasowym składzie.

Drużyna „Słoni” od samego początku kontrolowała spotkanie, stwarzając sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. Tuż przed przerwą w 39 minucie Bruk-Bet Termalica II objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu Adama Radwańskiego piłkę głową do własnej bramki skierował Paweł Szczepanik. Drugą bramkę w 57 minucie z najbliższej odległości zdobył Patryk Czarnowski wykorzystując błąd bramkarza gości Daniela Bomby.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2:0 (1:0) Poprad Muszyna

1:0 ’ Paweł Szczepanik – bramka samobójcza 39

2:0 Patryk Czarnowski 57′

Bruk-Bet Termalica II: 99 Krystian Bartoszek – 6 Nemanja Tekijaski, 97 Wiktor Biedrzycki, 14 Adam Hlousek, 13 Mateusz Grzybek, 18 Piotr Wlazło, 10 Adam Radwański, 8 Samuel Stefanik, 16 Paweł Żyra, 24 Ernest Terpiłowski, 7 Roman Gergel. Rezerwowi: 2 Patryk Czarnowski, 11 Muris Mesanovic, 22 Michał Hubinek, 26 Michał Orzechowski, 70 Dominik Kąkolewski, 95 Sebastian Bonecki. Trener: Mariusz Lewandowski

Poprad Muszyna: 12 Daniel Bomba – 2 Maciej Wańczyk, 3 Paweł Szczepanik, 7 Krzysztof Podgórniak, 10 Mateusz Orzechowski, 11 Kacper Smoleń, 13 Patryk Janik, 14 Grzegorz Baran, 13 Sebastian Szczepański, 17 Tomasz Bomba, 18 Mateusz Wilk. Rezerwowi: 1 Karol Miczołek, 4 Karol Matras, 5 Wojciech Janur, 6 Sylwester Tokarz, 8 Sebastian Wąchała, 9 Dawid Dyląg, 16 Kamil Baran. Trener: Piotr Kapusta