Komplet punktów Rezerw (wideo)

W spotkaniu 7.kolejki IV Liga „KEEZA” Grupa Wschodnia Rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonały Metal Tarnów 0:2. Po pierwszej bezbramkowej połowie, goli doczekaliśmy się w drugiej.

6 września, 2021

W pierwszej połowie wydarzenia na boisku zdominowali zawodnicy Bruk-Bet Termalica II. Gospodarze nastawili się na poszukiwanie swoich szans w kontratakach i stałych fragmentach gry. Po jednym z rzutów rożnych Metal Tarnów miał doskonałą okazję do objęcia prowadzenia ale świetną interwencją popisał się Kąkolewski.

Początek drugiej połowy był wyrównany. Gospodarze po odbiorze piłki w środku pola kilkukrotnie przeprowadzili bardzo groźne kontrataki. Mecz uspokoił się po bramce Marcela Vasila, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W końcówce spotkania przewaga zawodników z Niecieczy była jeszcze większa, czego efektem była druga bramka zdobyta po samobójczym trafieniu Szczepana Koguta.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza prowadzi w tabeli IV Liga „KEEZA” Grupa Wschodnia z kompletem 21 punktów w 7 spotkaniach. Drugie miejsce zajmuje Kolejarz Stróże z 16 punktami.

Kolejny mecz drużyna Rezerw rozegra w Niecieczy w niedzielę, 12 września, o godz. 11:00, a naszym przeciwnikiem będzie BKS Bochnia.

Metal Tarnów 0:2 (0:0)Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: 0:1 Marcel Vasil 73, 0:2 Szczepan Kogut 86(samobójcza). Żółte kartki: Michał Dudek 63′.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza: Dominik Kąkolewski – Jakub Pek (46′ Tomasz Matuszewski), Adrian Surówka (75′ Norbert Stachura), Jakub Banasik, Michał Dudek, Vlastimir Jovanovic, Mateusz Lusiusz, Piotr Nowak, Krzysztof Wrzosek (86′ Maciej Kuchta), Marcel Vasil (75′ Adrian Chłoń), Bruno Wacławek (60′ Jakub Janczy). Rezerwowi: Krystian Bartoszek, Marcin Petyniak.

Trener: Krzysztof Lipecki