Wizyta gości z Ukrainy (wideo)

Uczestnicy projektu „Polsko-Ukraiński Portret” odwiedzili obiekty Bruk-Betu Termaliki. Spotkali się m.in. z trenerem Mariuszem Lewandowskim, który w przeszłości grał w ukraińskich klubach. Korzystając z okazji zwiedzili stadion, zagrali również w mini turnieju.    Wizyta grupy zza wschodniej granicy w Niecieczy miała na celu pokazanie jak ciężka praca oraz rzetelne współdziałanie całej społeczności przynosi rezultaty w […]

9 września, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Uczestnicy projektu „Polsko-Ukraiński Portret” odwiedzili obiekty Bruk-Betu Termaliki. Spotkali się m.in. z trenerem Mariuszem Lewandowskim, który w przeszłości grał w ukraińskich klubach. Korzystając z okazji zwiedzili stadion, zagrali również w mini turnieju.   

Wizyta grupy zza wschodniej granicy w Niecieczy miała na celu pokazanie jak ciężka praca oraz rzetelne współdziałanie całej społeczności przynosi rezultaty w postaci szczęśliwych mieszkańców, młodzieży z perspektywami, bogatej oferty kulturalno-sportowej, pięknej infrastruktury i poczucia oddolnego współdziałania.

Projekt realizowany był w ramach Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji MEiN. Jego tematem było wspieranie aktywnych postaw obywatelskich wśród młodzieży, w tym promocja przedsiębiorczości i wolontariatu.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.