Rezerwy pokonują BKS Bochnia (wideo)

W spotkaniu 8.kolejki IV Liga „KEEZA” Grupa Wschodnia Rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonały BKS Bochnia 3:2.

13 września, 2021

Mecz bardzo dobrze się ułożył dla zawodników z Niecieczy. Już w 2 minucie bramka strzelona przez Ernesta Terpiłowskiego po akcji Michała Orzechowskiego ustawiła mecz. Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia rezultatu, które wykorzystali Roman Gergel i Martin Zeman. Zespół BKS Bochnia ograniczał się do uważnej gry w obronie i prób kontrataku. Jedna z takich akcji gości przyniosła im bramkę też przed przerwą, autorem trafienia na 1:3 był Chibueze longinus Onwudi.

Na początku drugiej połowy BKS Bochnia trafił kontaktową bramkę, a drugie trafienie w meczu po indywidualnej akcji zanotował napastnik gości – Onwudi. Zawodnicy Bruk-Bet Termalica Nieciecza II w dalszej części spotkania mieli jeszcze sporo okazji na podwyższenie wyniku ale doskonałymi interwencjami popisywał się bramkarz gości i wynik już do końca pojedynku nie uległ zmianie.

Kolejny mecz drużyna Rezerw rozegra w Rabce w niedzielę, 19 września, o godz. 17:00, a naszym przeciwnikiem będą Wierchy Rabka.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 3:2 (3:1) BKS Bochnia

Bramki: 1:0 Ernest Terpiłowski 2, 2:0 Roman Gergel 29, 3:0 Martin Zeman 43, 3:1 Chibueze longinus Onwudi, 3:2 Chibueze longinus Onwudi 48. Żółte kartki: Ernest Terpiłowski 23, Jakub Pek 61.

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza: Dominik Kąkolewski – Michał Orzechowski, Filip Modelski, Michal Bezpalec, Jakub Pek (75′ Jańczy), Vlastimir Jovanovic , Marcel Vasil (60′ Bruno Wacławek), Roman Gergel (46′ Michał Dudek), Martin Zeman (46′ Tomasz Matuszewski), Ernest Terpiłowski, Kacper Śpiewak (60′ Adrian Surówka). Rezerwowi: Krystian Bartoszek, Jakub Banasik. Trener: Krzysztof Lipecki