Konferencja prasowa: Rozpocząć zwycięską serię (wideo)

Koferencja prasowa przed spotkaniem Bruk-Bet Termalica – Górnik Zabrze z udziałem trenera „Słoni” Mariusza Lewandowskiego.

25 września, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Konferencja prasowa przed spotkaniem Bruk-Bet Termalica – Górnik Zabrze z udziałem trenera „Słoni” Mariusza Lewandowskiego i bramkarza Tomasza Loski.

Szkoleniowiec nie ukrywał, że po ostatnim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław ma kilka znaków zapytania. – Są na paru pozycjach. Gramy z ciężkim i wymagającym przeciwnikiem. W tej lidze każdy walczy o swoje. Jesteśmy skoncentrowani i chcemy wygrać przed własną publicznością – mówił.

Loska przyznawał, że Górnik to dla niego ważny klub. – Spędziłem w nim trochę mojego życia, ale teraz koncentruje się na moim obecnym zespole. Chcemy w końcu rozpocząć serię zwycięstwo. Najlepiej żeby to się stało jutro. Będziemy bardzo zdeterminowani, żeby tak się stało. Wiemy, że rywal z meczu na mecz wygląda coraz lepiej – twierdził golkiper.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.