Bilety na mecz z Pogonią Szczecin

Bilety na spotkanie 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin (sobota 4 grudnia g.15.00) są w sprzedaży.

8 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bilety na spotkanie 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin (sobota 4 grudnia g.15.00) są w sprzedaży.

Można je nabywać w kawiarence pod Słoniem od poniedziałku do piątku od 14.00 do 20.00. Do nabycia jest 50 procent wejściówek. Dodatkowo bilety (niewliczane do limitu) mogą kupić zaszczepieni.

Ceny biletów:  
– normalny: 35 złotych (sektory EF), 25 złotych (sektory ACD), 30 złotych (sektor B),
– ulgowy: 25 złotych (sektory EF), 15 złotych (sektory ACD), 20 złotych (sektor B),

Bilet ulgowy przysługuje uczniom podstawowych i ponadpodstawowych i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Bilety można również nabywać w serwisie https://www.kupbilet.pl/

Dzieci do lat siedmiu mają wstęp wolny, bez przydzielonego odrębnego miejsca siedzącego na podstawie biletu opiekuna.

Każdy zakupiony bilet jest imienny i przypisany do konkretnego miejsca na stadionie. Nie ma możliwości przekazania go innej osobie! Przy zakupie wejściówek trzeba podać swój numer PESEL.

Podczas wejścia na stadion uczestnik imprezy ma obowiązek okazania dowodu osobistego (lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość) na żądanie służb porządkowych lub informacyjnych, dlatego przypominamy o obowiązku posiadania przy sobie odpowiedniego dokumentu tożsamości.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych organizator imprezy jest zobowiązany do identyfikacji osób wchodzących na mecz i ma obowiązek przetwarzać takie dane, jak imię i nazwisko oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Mecze PKO Ekstraklasy stanowią imprezy masowe w rozumieniu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i są monitorowane –  w czasie ich trwania utrwalany jest obraz i dźwięk w zakresie określonym w w/w ustawie. Na jej spotkaniach obowiązują obostrzenia sanitarne związane z ograniczeniem frekwencji, zachowaniem dystansu itp. Przepisy w tym zakresie mogą się zmienić w zależności od decyzji organów administracji rządowej i samorządowej. Na bieżąco będziemy o tym informować.

Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany cen biletów na wybrane mecze.

Parkingi

Przed spotkaniem samochody można zostawić na parkingach mieszczących się w okolicach stadionu. Do dyspozycji kibiców są cztery oznakowane parkingi mieszczące łącznie 950 samochodów osobowych. Oznakowane miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych znajdują się w pobliżu kasy nr 1 (pierwsze miejsca na lewo od kasy stojąc przodem do wejścia na sektor B).

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.