Akt nadania obywatelstwa polskiego dla Putiwcewa

Artem Putiwcew odebrał dziś akt nadania obywatelstwa polskiego. Stało się to podczas uroczystości, która odbyła się w Krakowie. Dokument zawodnikowi „Słoni” wręczył wojewoda małopolski Łukasz Kmita. – To było dla mnie ważne wydarzenie. Cieszę się, że w nim uczestniczyłem – powiedział po jej zakończeniu defensor „Słoni”. Obywatelstwo naszego kraju Putiwcewowi przyznano w październiku. Zawodnik od […]

11 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Artem Putiwcew odebrał dziś akt nadania obywatelstwa polskiego. Stało się to podczas uroczystości, która odbyła się w Krakowie. Dokument zawodnikowi „Słoni” wręczył wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

To było dla mnie ważne wydarzenie. Cieszę się, że w nim uczestniczyłem – powiedział po jej zakończeniu defensor „Słoni”.

Obywatelstwo naszego kraju Putiwcewowi przyznano w październiku. Zawodnik od 2016 roku reprezentuje barwy beniaminka PKO BP Ekstraklasy. W jego barwach rozegrał 179 spotkań, w tym 87 w ekstraklasie. Strzelił 12 goli, 3 na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.