Kontrolowanie meczu i koncentracja (wideo)

W czwartek kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi zanotowały rezerwy „Słoni”. Tym razem na własnym stadionie pokonały 3:0 Kolejarza Stróże. Zawodnicy po spotkaniu zwracali uwagę nie tyko na jego przebieg, ale specjalną otoczkę, która jemu towarzyszyła. – Fajnie było uczcić święto niepodległości. Graliśmy dużo piłką. Dobrze rozpoczęliśmy, potem kontrolowaliśmy to co działo się na murawie […]

12 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W czwartek kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi zanotowały rezerwy „Słoni”. Tym razem na własnym stadionie pokonały 3:0 Kolejarza Stróże.

Zawodnicy po spotkaniu zwracali uwagę nie tyko na jego przebieg, ale specjalną otoczkę, która jemu towarzyszyła. – Fajnie było uczcić święto niepodległości. Graliśmy dużo piłką. Dobrze rozpoczęliśmy, potem kontrolowaliśmy to co działo się na murawie – mówił Bruno Wacławek.

Dla bramkarza Krystiana Bartoszka w spotkaniu z Kolejarzem ważne było utrzymanie koncentracji. – Mimo prowadzenia, trzeba do końca meczu musiałem być zmobilizowanym. Przed nami jeszcze dwa spotkania i trzeba w nich podtrzymać zwycięską passę – oceniał zawodnik.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.