Młodzik #U13 zagrały w Copalnia Talentów

drużyny z całej Polski co dało naszym zawodnikom doskonałą okazję sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników, z którymi na co dzień nie rywalizowali w rozgrywkach ligowych.

23 listopada, 2021


Strona Główna / Akademia

Drużyna Młodzików #U13 zawitała do Krakowa i zagrała w turnieju „Copalnia Talentów”. W turnieju uczestniczyły drużyny z całej Polski co dało naszym zawodnikom doskonałą okazję sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników, z którymi na co dzień nie rywalizowali w rozgrywkach ligowych.

fot. Copalnia Talentów

Sobota Grupa A


Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 FC Wrocław Academy II
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 KS Lublinianka
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 Stal Rzeszów (Bramka: Jakub Derus)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 Hutnik Kraków (Bramka: Adrian Leśniak)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 Wisła Płock
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki (Bramki: Kacper Soja, Antoni Wrona)

fot. Copalnia Talentów

Niedziela Grupa Złota


Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 FC Wrocław Academy I (Bramka: Kacper Soja)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 DAP Kielce
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 KS Lublinianka
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 Wisła Płock
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7:0 ŁTS Łabędy
(Bramki: Jakub Derus, Antoni Wrona, Jakub Derus, Kacper Soja, Jakub Derus, Adrian Leśniak, Oliwier Goryczko)

„Za nami kolejny turniej, który mieliśmy zaplanowany na jesień. Na pewno czujemy spory niedosyt, ponieważ wynik sportowy jaki osiągnęliśmy nie jest sprawiedliwy biorąc pod uwagę to jak prezentowaliśmy się na boisku. Każde z spotkań było bardzo wyrównane. Byliśmy zespołem, który grał ofensywnie tworząc dużą liczbę sytuacji bramkowych. Problemem na pewno była skuteczność i brak wykończenia sytuacji, które stwarzaliśmy. Uważam występ na turnieju w Krakowie za bardzo pożyteczny, z którego możemy wyciągnąć kilka wniosków dotyczących naszej gry pod kątem indywidualnym i zespołowym. To kolejne cenne doświadczenie dla naszych zawodników, które pokazuję jak sporo już potrafią w rywalizacji z dobrymi zespołami ale też ile jeszcze przed nimi ciężkiej pracy”.

Trener Mateusz Skowron

BBT U-13: Patryk Szałas, Wojciech Bator – Jakub Ślipek, Maksymilian Konop, Adrian Leśniak, Jakub Derus, Antoni Wrona, Hubert Węgiel, Oliwier Goryczko, Szymon Maderak, Krystian Goleń, Filip Czosnyka, Kacper Soja, Dawid Szpotan, Dominik Kołodziej

Trenerzy: Mateusz Skowron, Adrian Kasztelewicz

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.